به بخش پرسش و پاسخ یادگیری عمیق خوش آمدید,
این نسخه آزمایشی سایت است.
لطفا به نکات زیر توجه کنید:
  • برای ارتباط با مدیران میتوانید از صفحه مدیران اقدام کنید.
  • سوال و جواب ها باید به زبان فارسی باشند. استفاده از زبان انگلیسی یا فینگلیش برای پاسخ دادن مجاز نیست.
  • لطفا بعد از پرسش سوال لینک سوال خود را در گرو تلگرام (Iran Deep Learning Group) معرفی کنید تا سریعتر به جواب برسید. برای دسترسی به آخرین لینک از منابع یادگیری استفاده کنید
  • لطفا بجای عکس از متن استفاده کنید. اگر متون طولانی هستند از سایت pastebin.com برای اپلود استفاده کرده و لینک حاصل را در سوال خود قرار دهید. برای قرار دادن تصویر ، از بخش ارسال تصویر ادیتور سایت استفاده کنید.
  • بعد از دریافت پاسخ، بهترین پاسخ را از طریق کلیک بر روی علامت تیک انتخاب کنید
  • اگر با خطا و یا مشکلی مواجه شدید از بخش تماس با ما در انتهای صفحه و یا ایمیل Coderx7@gmail.com موضوع را اطلاع دهید.

با تشکر

+1 امتیاز

با سلام
من یه ایده داشتم اونم اینکه....... یه بخش به سایت اضافه بشه و تو هر پستش یکی از مقالات مربوط به حوزه دیپ لرنینگ تشریح بشه....... اینجوری خیلی از سوال جوابا منسجم تر میشه....... بچه ها با مقالات مهم این حوزه آشنا میشن...... تو رفرنس دهی کمک می کنه...... تو یادگیری مطالب و داشتن یک دید تاریخی به موضوعات کمک می کنه

سوال شده توسط (107 امتیاز)

1 پاسخ

0 امتیاز

سلام
ایده خوبیه . اتفاقا در نظر داشتم چندتا از معماری ها رو در سایت قرار بدم اما این پروسه زمان بره و مشغله زیاد باعث میشه این کارها به تعویق بیوفته. اما ایده خوبیه و امیدوارم این کار انجام بشه انشاءالله.
البته با وجود بخش پرسش و پاسخ شما هر جایی به مشکل خوردید میتونید سوال کنید و باز اگه جایی جوابی شما رو اقناع نکرد و نیاز به توضیح بیشتر دارید کافیه در کامنت عنوان کنید تا توضیح کافی خدمت شما داده بشه اینجا بحثهای خیلی خوب و بعضا کاملی داشتیم که با یک سرچ میشه به اونها رسید و میشه گفت به نوعی جای خالی اون بحث رو پر میکنه.

پاسخ داده شده توسط (4.3k امتیاز)
...