به بخش پرسش و پاسخ یادگیری عمیق خوش آمدید,
این نسخه آزمایشی سایت است.
لطفا به نکات زیر توجه کنید:
  • برای ارتباط با مدیران میتوانید از صفحه مدیران اقدام کنید.
  • سوال و جواب ها باید به زبان فارسی باشند. استفاده از زبان انگلیسی یا فینگلیش برای پاسخ دادن مجاز نیست.
  • لطفا بعد از پرسش سوال لینک سوال خود را در گرو تلگرام (Iran Deep Learning Group) معرفی کنید تا سریعتر به جواب برسید. برای دسترسی به آخرین لینک از منابع یادگیری استفاده کنید
  • لطفا بجای عکس از متن استفاده کنید. اگر متون طولانی هستند از سایت pastebin.com برای اپلود استفاده کرده و لینک حاصل را در سوال خود قرار دهید. برای قرار دادن تصویر ، از بخش ارسال تصویر ادیتور سایت استفاده کنید.
  • بعد از دریافت پاسخ، بهترین پاسخ را از طریق کلیک بر روی علامت تیک انتخاب کنید
  • اگر با خطا و یا مشکلی مواجه شدید از بخش تماس با ما در انتهای صفحه و یا ایمیل Coderx7@gmail.com موضوع را اطلاع دهید.

با تشکر

0 امتیاز

سلام خدمت دوستان داده ای در sql وجود داره که شامل متن و عدد و حالا برای fit کردن x , y با پیغام :
valueerror: could not convert string to float
مواجه میشم با سرچ کردن با label encoder اشنا شدم اما در خود راهنمای sklearn نوشته که label encoder فقط برای y استفاده میشه و ایطوری کار میکنه که یه لیست بهش میدی و یک arry بهت بر میگردونه حالا داده های ما شامل یک لیست که داخلش لیست های مختلف از اطلاعات وجود داره اگر هم بخواهیم با یک حاقه دونه دونه بهش بدیم فقط داده اخر در حافظه میمونه و جواب داده اخر رو تکرار میکنه پس استفاده از label encoder برای x بی فایده است حالا از کتابخانه OrdinalEncoder میشه برای x استفاده کرد که خودش طبقه بدنی میکنه وcategori سازی میکنه و کامل با fit میشه اما مشکل در فرستادن دیتا جدید است وقتی که یک x جدید میفرستیم و y رو از سیستم میخوایم درست عمل نمیکنه تمام این اطلاعات رو میتونید از خود سایت ببینید حالا راه حل شما چیه ؟

سوال شده توسط (100 امتیاز)

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

...