به بخش پرسش و پاسخ یادگیری عمیق خوش آمدید,
این نسخه آزمایشی سایت است.
لطفا به نکات زیر توجه کنید:
  • برای ارتباط با مدیران میتوانید از صفحه مدیران اقدام کنید.
  • سوال و جواب ها باید به زبان فارسی باشند. استفاده از زبان انگلیسی یا فینگلیش برای پاسخ دادن مجاز نیست.
  • لطفا بعد از پرسش سوال لینک سوال خود را در گرو تلگرام (Iran Deep Learning Group) معرفی کنید تا سریعتر به جواب برسید. برای دسترسی به آخرین لینک از منابع یادگیری استفاده کنید
  • لطفا بجای عکس از متن استفاده کنید. اگر متون طولانی هستند از سایت pastebin.com برای اپلود استفاده کرده و لینک حاصل را در سوال خود قرار دهید. برای قرار دادن تصویر ، از بخش ارسال تصویر ادیتور سایت استفاده کنید.
  • بعد از دریافت پاسخ، بهترین پاسخ را از طریق کلیک بر روی علامت تیک انتخاب کنید
  • اگر با خطا و یا مشکلی مواجه شدید از بخش تماس با ما در انتهای صفحه و یا ایمیل Coderx7@gmail.com موضوع را اطلاع دهید.

با تشکر

0 امتیاز

دوستانی که با ترکنیگ آشنایی خوبی دارند و مهارت خوبی دارند ممنون میشم تجربیات خوبشون را در اختیارم بزارم - ممنون

همانطور که میدانید ترکینگ به init box نیاز دارد که از طرف دتکشن فراهم میشود - حالا شما فرض کنید میخواهیم people/car counting انجام بدیم مکانیزم هایی که من در سایت ها و کدهای اپن سورس دیدم اینجوریه دتکشن در یک فریمی یکسری آبجکت ها را دتکت میکند و سپس انها را به ترکینگ میدهد : سوال:

۱− فرض کنید دتکشن در یک فریمی ۱۰ تا people دتکت کرد و به ترکینگ داد حالا چندتا فریم بعدی ممکن هست بشه ۱۵ تا - این ۵ تای جدید چجوری ترک میشوند ؟ یه راهش اینکه درهر فریمی دتکشن بزنیم خب این ساده ترین کار و نامطلوب ترین کار میتواند باشد چون نیازی به ترکینگ نداریم- راه حل مناسب و موثر برای اینکار چیه؟

۲− حالا فرض کنید راه مناسب برای سوال ۱ پیدا شد چجوری counting انجام بدیم یعنی یک people در ۱۰۰ تا فریم حاضر باشد چجوری count را یکبار انجام دهیم.

۳− شما فرض کنید از الگوریتم kcf opencv برای ترکنینگ استفاده میکنیم به ازای هر آبجکت باید یک thread ایجاد کنیم؟ راه حل بهینه برای MOT همینه؟

سوال شده توسط (389 امتیاز)

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

...