به بخش پرسش و پاسخ یادگیری عمیق خوش آمدید,
این نسخه آزمایشی سایت است.
لطفا به نکات زیر توجه کنید:
  • برای ارتباط با مدیران میتوانید از صفحه مدیران اقدام کنید.
  • سوال و جواب ها باید به زبان فارسی باشند. استفاده از زبان انگلیسی یا فینگلیش برای پاسخ دادن مجاز نیست.
  • لطفا بعد از پرسش سوال لینک سوال خود را در گرو تلگرام (Iran Deep Learning Group) معرفی کنید تا سریعتر به جواب برسید. برای دسترسی به آخرین لینک از منابع یادگیری استفاده کنید
  • لطفا بجای عکس از متن استفاده کنید. اگر متون طولانی هستند از سایت pastebin.com برای اپلود استفاده کرده و لینک حاصل را در سوال خود قرار دهید. برای قرار دادن تصویر ، از بخش ارسال تصویر ادیتور سایت استفاده کنید.
  • بعد از دریافت پاسخ، بهترین پاسخ را از طریق کلیک بر روی علامت تیک انتخاب کنید
  • اگر با خطا و یا مشکلی مواجه شدید از بخش تماس با ما در انتهای صفحه و یا ایمیل Coderx7@gmail.com موضوع را اطلاع دهید.

با تشکر

دسته بندی ها

0 امتیاز

سلام دوستان. وقت بخیر.
من دارم رو یک پروژه کار میکنم که داده هامون یک سری توالی کلمات هستند (نمیشه بطور دقیق گفت جمله) و این توالی کلمات رو اگر input در نظر بگیریم، output هاشون هم 6 مورد توالی کلمه های سه تا چهار کلمه هستن. در ذیل یک مثال ازش قرار میدم. دوتا سوال دارم جسارتا:
1) برای پیش بینی در اینجا، ما دنبال یش بینی یک کلمه نیستیم بلکه، خروجی چون چند کلمه هست باید چند کلمه پیش بینی بشه. آیا روند انجام lstm در این حالت با حالتی که دنبال مثلا پیش بینی یه کلمه بودیم فرق داره؟
2) ما در داده هامون تعدادی input داریم که output اونها مشخص نیست. یعنی برای اونها target output نداریم. آیا میشه داده های دارای output رو به داده های ترین و ولیدیشن تبدیل کرد و این داده های بدون output را در داده های تست قرار داد و خروجی شون رو پیش بینی کرد؟

نمونه ای از داده ها:
input : X obstructs Y and Y affects Z
output : suitable adjustment

پیشاپیش ممنونممم.

توسط (100 امتیاز)

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

...